Video kartel Mirodc30

Shitet nga: Valdet 31 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Video kartele per montazh te video materialeve,
Me kartel vijne edhe softweri dhe programi per pune,
Kartela eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim