WI-FI

Shitet nga: Sssss 14 Shk 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Prishtinë
Esht nga zvicra , dhe e shperndan rrjetin larg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim