Wifi Perforcues

Shitet nga: Arber 13 Shk 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Wifi Perforcues aparatin i cili merr Wifi dhe e perforcon ne nje hapesire me te gjere.

Shume i lehte per ta perdorur , mjafton ta futni ne prize :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim