Wireles

Shitet nga: wireless Tp.link 21 Tet 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes wirelesa tp- link te ri me 1 anten 25 euro
dhe me 2 antena 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim