Wirelesa

Shitet nga: Wireles 21 Sht 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim wirelesa te ri te ndryshem qmimi prej 20 eurove me 1 anten deri ne 50 euro me 3 antena mvaret prej kerkeses se blersit dhe llojit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim