Wireless N Router

Shitet nga: iliri 26 Mar 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Wireless N Router me tri antena po thuajse i ri.Ruteri është ky në foto.
Tel 044 986 626 & 049 420 149 dhe Viber +377 44 986 626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim