Wireless d-link GO-RT-N300

Shitet nga: VIsar 04 Mar 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Wireless'in D-link GO-RT-N300 Po thuaj se i ri nuk është i përdorur as 10 ditë n'Paketë ende është dhe arsyja që e shesë se kam blerë njē me 16 Porta dhe nuk me duhet ky .
Wirelessi është me të gjitha paisjet përciellse .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim