adapter : macbook pro 13 inch RETINA, 60W

Shitet nga: Enis 18 Jan 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
pershendetje,

BLEJ :
adapter per macbook pro 13 inch RETINA, 60W
16.5 V, 3.65A origjinal MAGSAFE.

Ju lus per shitesa serioz dhe oferte origjinale.

CMIMI I BLERJES deri 50 euro.

Nuk prish pune a eshte i ri apo i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim