adapter per rjat me dy porte

Shitet nga: www 29 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Adapter per rjet me dy porte dyjat 5 euro imadhi bashk me te voglin esht per rjet ma te shpejt dhe per ush e ka kablon e rjetit te shkurt .me ket mund te vazhdosh pre nje dhom ne dhomen tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim