hard disk ata per laptop ne krejt Kosoven

Shitet nga: doni 24 Gsh 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
shes hard disk ata per laptop 80giga ne gjendje te rregullt me garancion. shenimet e mia i kam ne to e perdori si hard disk external mirepo mka ardh ni tjeter ma i madh e po du me hjek. Fotot jan origjinale.
Kontakt Prishtin Vushtrri Mitrovice dhe krejt Kosoven 045336725 dhe viber 0038649250871.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim