jan shitur flm merr jep

Shitet nga: k. grajqevci 11 Shk 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes dy Hardiska per llaptoponjeri

500 G dhe tjetri 160 G

per hdd 500G qmimi 25 ero
per HDD 160G qmimi 15 Ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim