karrika

Shitet nga: xxxx 19 Tet 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
karrika per kompijuter shum e mir e pershtatsh dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim