llaptop per pjese ACER

Shitet nga: Acer 15 Shk 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes llaptopin Acer per pjese , pllaken e ka te demtuar dhe i mungon hardisku. nuk ka as 1 demtim fizik apo gervishje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim