mini Tastjer Fleksibile per Laptop notebook - Pc

Shitet nga: Arton 06 Shk 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Prishtinë
Tatjere teknologjike, shume e rehatshme.
Eshte e rezistueshme ndaj ujit (WATERPROOF).

E pershtatshme per laptopet te cilet kane tastjere te demtuar, kjo eshte edhe me e vogel se tastjera e vet laptopit, shtypen shume lehte tastet.

Mund ta merrni kudo, nuk ze vend.
Dimensionet shume te vogla dhe eshte shume e holle.

Cmimi eshte i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim