samsung rv510 dhe kartel grafike gforce fx1400

Shitet nga: arton 02 Nën 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
samsung rv510
adapter te rrymes 15 euro.bateri 5 euro.procesor 1.83 /2 m/ 667 5 euro.dhe 2.10/1m/800 10 euro.2 ram memory 512 mb 10 euro
dhe 2 ram memory 2 gb 20euro dhe dvdrw per llaptop sata 5 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim