shes urgjent, te ardhura nga HOLANDA

Shitet nga: muhaned 12 Nën 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES SONY3 DHE TIMON I POSAQEM ME TE GJITHA PAISJET, PER sony.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim