shitet tavolina dhe monitori LG

Shitet nga: melihat 21 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes tavolinen per kompjuter se bashku me monitor LG .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim