tavolin+karrig

Shitet nga: tavolina+karriga 25 Sht 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
tavolin dhe karrike te perdorura por te ruajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim