045322235

Shitet nga: xxxxx 28 Gsh 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Info : 044201659 si dhe ne viber +37744201659.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim