045322235

Shitet nga: xxxxx 04 Sht 01:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Nr i ri vala. Info : 044201659 si dhe ne viber + 37744201659.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim