049/ 41 31 21

Shitet nga: ..... 30 Gsh 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Info: 044201659 si dhe ne viber +37744201659.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim