20000 mAh - Bateri e Jashtme per Samsung, Iphone..

Shitet nga: Arber 26 Shk 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet bateria e jashtme / eksterne (power bank) me kapacitet 20000 mAh permes se ciles mund ta mbushni telefonin apo tabletin tuaj. Eshte universal dhe funksionon per te gjithe tabletat dhe telefonat apo edhe pajisjet tjera.


Produkti eshte i paperdorur dhe ka kapacitet mjaft te larte prej 20000 mAh, dmth mund te mbushet mbi 2-3 here telefoni apo tableti deri ne 100% pa pasur nevoj te jeni ne shtepi apo zyre, pra vetem duke e kqyur telefonin ne kete pajisje.


Vetem ngjyre te zeze posedojme. Produktin mund ta shihni ne foto.


Karakteristikat e pajisjes:
* 20000mAh Ultra i Holle
* Kablli 2 ne 1 (per Samsung, Iphone dhe HTC)
* Batertia: Li-On
* Kapaciteti i baterise: 20000mAh
* Input/Hyrja: DC 5V/1.5Amper
* Output/Dalja: DC 5V/1Amper 5V/2.1Amper
* Madhesia:15.2cm x 7.6cm x 1cm
* I pershtatshem per te mbushur me bateri Apple iPhone /HTC/LG/Nokia/Samsung, PSP/MP4/MP5,etc.

Me një fjalë është një pajisje perfekte.

Çmimi është shumë i volitshëm.

Çmimi = 15 EURO/copa


Pres vetëm bleres serioz.
Tel: 049373681 , +38649373681 (viber)
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 tdi V IV VI VII JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp vw MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www....... FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff ... PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira ,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim