Adaptera original

Shitet nga: Beni 27 Jan 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Adaptera original 100% me garancion
Te telefonave Iphone 4 (4s) ,iPhone 5 , 5s
Dhe iPhone 6 dhe 6s
Adapterat jane te perdorur
Por funksional dhe sigurt original
Kontakti : 049460768
Viberr :044 789 343
Ndodhem ne Skenderaj dhe Prishtine

Iphone 4 , Iphone 5 , Iphone 6
Iphone 6s Adaptera laptop Adapter #iphone6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim