BLUETOOTH-NOKIA

Shitet nga: nokia 31 Dhj 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet bluetooth i firmes nokia ne gjendje te mire dhe mban baterin gjat eshte shum i fort dhe konektohet me shum se 40m, eshte per qdo telefon ,, per info ne mobil dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim