Clip Lens

Shitet nga: Xxx 22 Mar 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Prishtinë
Clip Lens perdoret per me ba foto si nje aparat profesional. Ngjitet ne cameren e telefonit eshte si shtipalk ka tri versione siç shihet ne fotot, dhe ne video.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim