Degjojse kufje origjinale per samsung

Shitet nga: Bujar 10 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Prishtinë
Degjojse origjinale per samsung S1,S2,S3,S4,S5,S6 dhe te gjith telefonat samsung.Degjojse jan te ardhura nga amerika 100% origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim