Dr Dre Beats Wireless Solo2

Shitet nga: Faton 05 Sht 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
degjueset dr dre beats jan te sapo ardhura nga jasht, origjinal me paisjet perciellse kablla per mbushje dhe qanta.

qmimi fix 180euro

ketu mund ta shihni paisjen ne AMAZONE.de
http://www.amazon.de/Beats-Dr-Dre-MHNJ2ZMA-Kopfh%C3%B6rer/dp/B00TKGVBLM/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1440839222&sr=8-5&keywords=dr+dre+beats+wireless+solo+2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim