Ekran per HTC - lcd dhe touch

Shitet nga: Shpend 14 Jan 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ekran dhe taq per HTC DESIRE 816H.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim