External Battery Solar Charger

Shitet nga: Fisnik 23 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes External battery solar charger, Ky mbushes perdoret per te mbushur telefonat mobil dhe ipad, Kapaciteti i mbushesit osht 5000 mah, ka dy porte usd dhe portin mbushes, mbushet driten e diellit po ashtu mbushet edhe me rrym, njekohesisht mund ti mbushni dy tel. po ashtu ka dhe nje drit LED te cilen mund ta perdoresh si bateri(letrik) eshte shum i pershtatshem per udhtime, Per me shum informata kontaktoni ne nr e tel. 045 569 404 ose 049 569 404.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim