FOTROLL E RE PER IPHONE

Shitet nga: Ip6 16 Tet 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
MBROJTSE PER IPHON-A 5S .6 ORIGJINAL BMW

FOTROLL E LEKURES ME MAGNET NGJYRE ORIGJINAL BMW M3.ME LOGO .
NGJYRA E ZEZE FHE CARBON 100% LEKUR E RE PA PERDOR E BLEME NE ANGLI SHUME E BUKUR DHE KUALITET


Licensed by BMW M iPhone 6 Plus 6s Plus M-Collection Carbon Magnetic Flap Case Black 5,5"

The brand new and authentic
100% original

Great design (Carbon!) and super quality!
Official BMW M Collection Flip Case Carbon iPhone 6 Black

Brand: BMW
Code: BMFLP6MCC
EAN: 3700740341612
Real Leather
Apple iPhone 6
Colour: Black

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim