FOTROLL PER iPHONE 5-5S **MERCEDES BENZ**

Shitet nga: Aifon 08 Sht 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   7 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES FOTROLLA PER AIFONA 5 DHE 5.S
ORIGJINAL MERCEDES BENZ.ME LOGO

FOTROLLA MBROJTSE Mercedes-Benz PER AIFON { 5 DHE 5S } MBROJTSET VENDOSEN MBRAPA SI KAPAK TE REJA PA PËRDOR NE KESE MATERIALI PLASTIK E FORT .MBROJTSE SHUME TE MIRA DHE TE RRALLA ORIGJINAL MADE IN GERMANY QMIMI 7.EURO COPA

iPHONE.IPHONA.AIFON.AIFONA.SAMSUNG GALAXY.SAMSUNG NOTE.SONY ERICSON.
3S.4.4S.5.5S.5.C.6.C.SONY.CANON.NIKON.LG.
SAMSUNG.TOSHIBA.IPOD.APPLE.DELL.HTC
VETURA.MERCEDES BENZ.AUDI.VW.POLO.GOLF.
PASAT.PASSAT.TOURAN.TOUAREG.BMW.KIA
TOYOTA.NISSAN.PEZHO.RENAULT.CITROEN.ORA.
ORË DHE AKSESORË.CELULAR.PAISJE PËR CELULAR.KOMJUTER.LLOPTOP.BICIKLET.
TË TJERA.TË GJITHA KATEGORIT.AKSESOR.

COPA 7.EURO


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim