Fotroll me tastatur per ipad 4

Shitet nga: Jeton 02 Sht 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Fotrolla esht me tastatur shum e pershtatshme per perdorim thuajse e re dhe esht origjinal e ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim