Fotroll me tastatur per ipad 4

Shitet nga: Jeton 02 Sht 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes fotrollen me tastatur per ipad 4 shum praktike per perdorim thuajse e re shum pak e perdorur dhe origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim