Iphone 4

Shitet nga: E.K 25 Mar 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes te gjitha pjest per ihon originale,dhe montoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim