Iphone 5 / 6 look Matt Black

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BlejOnline MX 29 Shk 23:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Ftyra per iphone 5 mu dok si 6 matt black komplet me pulla anash si dhe Home buton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim