Kabell per lidhje te Iphone 3 dhe 4 dhe Ipad me TV

Shitet nga: Besim 05 Pri 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Kabel per lidhje te Iphone 3/4 dhe Ipad 1/2/3 me TV.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim