Kabell per me lidh ipadin edhe iphonen me tv

Shitet nga: agron 07 Krr 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
kabell per lidhje te tv me ipad dhe iphone qe kan mbushsin e gjer del igjith ekrani ipafi ne tv muni me lu loja mi kqyr foto me kqyr filma neper web browser ne krejt tv qe kan kabell hdmi mund te kontaktoni edhe ne viber +38649727277iphone. ipad. samsung. android. apple. tablet. kabell usb. lg. iapad
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim