Kablla, gjithqka per Telefona

Shitet nga: Fatlum 14 Sht 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes kabell per telefon dhe rryp per dore kabell .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim