Korniza dhe paisjet per iphone 4

Shitet nga: xhemajl 31 Jan 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
ne kete qmim vjen korniza e iphonit ekrani xhami mbrapa dhe te gjitha pjeset e iphonit mbrenda vetem se pllaka i mungon. te gjitha pjesët janë funksionale. ne kete qmim vie edhe montimi falas. Ju pershendes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim