Kufje mini per provim

Shitet nga: milot 02 Dhj 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Mini ndegjuese te cilat hyn ne vesh dhe qe nuk mund te shifen mund te perdoret perdoret per PROVIM apo edhe per nevoja tjera me shum info kontakto ne 044456678
ndegjojset vin pabateria.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim