Kufje/ndegjojse te Samsung Galaxy S6 EDGE

Shitet nga: Miloti 18 Nën 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten kufjet,ndegjojset te telefonit samsung galaxy s6 edge te reja me super kualitet si fizikisht po ashtu edhe ne audio dhe garantoj qe jan origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim