Kufje per kopjim

Shitet nga: xxxxxxxxxx 06 Shk 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten kufjet - ndegjojset,funksionale per provime.per intervista e gjera tjera.nuk shifen aspak.dy magnetat e vegjel hin brenda ne vesh.dhe permes telit i cili ngjitet ne fyt.vjen zeri i cili lidhet me telefon...shum thjesht me perdor...vetem edhe dy komplete te reja kan mbet...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim