MICRO SD-CARD - SANDISK ULTRA - 64GB - SUPER CMIM

Shitet nga: Arber 06 Shk 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Te nderuar blerës,

1) Shitet Micro SD - CARD me adapter te vetin, te firmes se njohur SANDISK.
2) Memorja eshte 64 GIGA BAJT (64 GB) dhe eshte e pershtatshme per te gjitha telefonat SMART, Tabletat, Lap Topat dhe te gjitha pajisjet te cilat pranojne Micro SD CARD.

Produkti eshte i paperdorur n'pakete ashu siç eshte prezantuar ne foto.

Paketa posedon MicroSD Card Adapter dhe Micro Sd-Card 64GB.

Pres vetem bleres serioz.

1) Cmimi = 35 EURO COPA
2) Cmimi = 50 EURO 2 COPA

Informatat mund ti merrni vetëm duke kontaktuar ne: 049373681, +38649373681 (viber)

Shitjet ne Prishtine ose Prizren.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim