Mbajtës për iPhone 4/4S për veturë.

Shitet nga: Toni 21 Jan 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   19,9 EUR

Komuna: Prishtinë
Mbajtësi është i dizajnuar vetëm për iPhone 4 dhe 4S dhe nuk i përshtatet telefonave tjerë.

Mbajtësi është origjinal i prodhuar për APPLE produkte dhe është në gjendje perfekte, shumë pak i përdorur.

Komunikim edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim