Mbrojtese Xhami Gold Per Iphone & Samsung

Shitet nga: viewplus 14 Shk 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Oferte

Shiten mbrojtese xhami per Smartphone Iphone 5, Iphone 6, Iphone 6plus
Samsung S5, Samsung S6, Samsung S6 Edge. Xhami eshte Nano Slim dhe shume reziztent.
Gjithashtu mbrojtese me ngjyra dhe 3D per Iphone.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim