Mbushes per Telefon (Power bank)

Shitet nga: SA 01 Jan 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Power bank eshte paisje 5600 mAh e cila mbushet me adapter telefoni dhe pastaj e mbush telefonin deri 4x , eshte e mire pra aty ku gjindesh po nuk ka rrym . eshte ideale per smarphone. posedon LED llampen elektrike
+ Viber +38649715156
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim