Mbushes per telefon

Shitet nga: Himi 05 Dhj 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes mbushes per telefon dhe me kabell 1 mbushesi duhet te mbushet se pari 2 3 or pastaj mund ta shfrytezoni kudo qe jeni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim