Micro SD SanDisk EXTREME U3

Shitet nga: Niti 05 Dhj 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Micro SD SanDisk EXTREME U3 gjenerata e fundit, shpejcia 60mb/s i pershtatshem per smartfona aporata digital dhe kamera HD.
Kapaciteti 16GB
Qmimi fiks 15 Euro i pa diskutueshem per arsye se aq jan blere vetem i kam tfundit 10 copa du me i hjek.
Original 100% ju garantoj.
Kontakto viber ose whatsapp: 0038649318883
Per qmim nuk diskutohet per arsye se micro sd fallc 16gb shiten ktu 20 euro neper merrjep ndersa keso si te miat i keni ne prishtine 25 deri 30 euro minimum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim