MicroSD Samsung EVO+ (PLUS) 32GB

Shitet nga: Niti 21 Jan 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes MicroSD Samsung EVO+ (PLUS) 32GB e re ne paketim, originale, shpejci super te larte 80mb/s trasnfer, i pershtatshem per smartfona aparata digjital dhe kamera profesionale HD.
Cmimi 20 Euro.
Kontakto Viber: 049318883
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim