Mobi, computer shop N-technology

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N-technology 30 Tet 09:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Telefona te rinje cubot si dhe laptopa Thinkpad Lenovo
Paisje te ndryshme per pc, laptope, kamera, tastiera, mausa, usb te ndryshme te prodhuesit sandisk usb kablla per I5,I4 si dhe gjitha llojet e samsungut, folia xhami te ndryshme per telefona te ndryshem, monitora telefona cubot, e shume shume e gjera te tjera.
Prishtine Bregu i diellit Qendra tregatre Kati i I-re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim